UNIT.City: топ-5 проєктів парку

Перший в Україні інноваційний парк та один з найбільших центрів інновацій у Центрально-Східній Європі UNIT.City, що розвиває холдингова компанія UFuture, дає своїм резидентам унікальні можливості, притягує новаторів та візіонерів, породжує знакові для України продукти та сервіси, стає точкою входження іноземних інвестицій. В матеріалі для Forbes розповіли про п’ять знакових проєктів, які UNIT.City реалізує сьогодні.

Підтримка стартапів

Частина екосистеми UNIT.City – акселератор та інкубатор для молодих стартапів NEST. Проєкт діє у двох форматах:

  • Bootcamp – безкоштовний 3-місячний інтенсивний тренінг для проривних стартапів;
  • eResidence – віртуальна демоверсія резидентства в UNIT.City, яка дає можливість стартапам, що працюють віддалено, за помірну плату проводити зустрічі на території UNIT.City, брати участь у всіх заходах і бути частиною екосистеми інноваційного парку.
“UNIT.Сity сьогодні – це 110 компаній-резидентів, 5 бізнес-кампусів та коворкінг, 4 акселератори, 3 інвестиційні фонди для підтримки та розвитку українських стартапів. Серед резидентів парку: DTEK, Rabota.ua, Bolt, BBDO Ukraine, Delfast, Tripmydream та інші.”

Каршеринг для своїх

Один з нових проєктів UNIT.City – сервіс каршерінгу U.Go. Скористатися ним можуть резиденти та співробітники парку, що мають водійське посвідчення понад два роки. Щоб взяти машину, потрібно верифікуватися за допомогою діджитал-системи UNIT.City, забронювати електромобіль і в зазначений час забрати ключі.

Резиденти можуть користуватися машиною безкоштовно перші дві години, третя коштує 199 грн, кожна наступна – 499 грн. Доступні моделі – BMW i3 і MINI Cooper SE.

“Коли UNIT.City добудують, це буде місце без машин. Ми прагнемо створювати рішення, що сприятимуть розвитку економіки шерингу й охорони навколишнього середовища. Прогнозується, що до 2025 року частка економіки шерингу в загальній виручці компаній по всьому світу досягне 50%”, – говорить керівний партнер інноваційного парку UNIT.City Костянтин Євтушенко.

Академія ucode

ucode – освітня IT-програма, яка діє за інноваційною методологію Challenge Based Learning. Навчання у ucode максимально практичне, говорить СЕО Флорін Бічер. Тут відійшли від традиційного формату на ринку і працюють у глибокій інтеграції з компаніями-партнерами – експертами у своїх галузях. Вони розуміють, які скіли й навички необхідні для того, щоб бути затребуваним.

Зараз у ucode можна навчатися за п’ятьма напрямами:

  • IoT (інтернет речей), партнер програми – Ajax Systems.
  • GameDev, партнер програми – Ubisoft.
  • DevOps, партнер програми – Cisco.
  • Full Stack, партнер програми – ITernal Group.
  • Front End, партнер програми – ITernal Group.

Центр 5G

UNIT.City разом з Міністерством цифрової трансформації, Huawei Україна та Vodafone Україна створюють тестовий майданчик, а в подальшому – R&D-центр з використанням технології 5G на території парку. Це вплине на розвиток інноваційного підприємництва, реалізацію спільних проєктів щодо підтримки малого та середнього підприємництва в межах “Дія.Бізнес”, а також дозволить гостям UNIT.City використовувати “Дія” та “Дія ID” замість фізичних документів та електронного цифрового підпису.

Операційна система TINU

Операційна система TINU – проєкт, що об’єднає всі автономні сервіси інноваційного парку в єдиний операційний центр і дасть зручний функціонал для управління ними. По-суті, TINU стане “пультом керування” UNIT.Сity: підняти шлагбаум, замовити каву чи зустріти гостей на ресепшені можна буде не встаючи з-за столу.

“Вишенькою на торті стане те, що TINU матиме візуальне втілення у вигляді персонажа, з яким можна говорити і взаємодіяти”, – розповідає Артем Бойко, СMО UNIT.City.

Більше про можливості та проєкти в інноваційному парку UNIT.City читайте за посиланням.

esc
Loading...