“Перші статки більшість підприємців заробили власною працею”, — Василь Хмельницький

Vasyl Khmelnytsky, UFuture

Дуже круто займатися професійно одним бізнесом і жити цим, але досвід показує, що краще мати 3-4 бізнеси в різних напрямках. Треба вчитися на помилках і хеджувати ризики. Засновник холдингової компанії UFuture Василь Хмельницький взяв участь у спецпроєкті “100 найбагатших людей України” видання Million та підприємця Андрія Остапчука. У ньому він розповів про власний практичний досвід накопичення, заробітку, втрачання та інвестування грошей.

  • Люди, які виправдовують свою бездіяльність, хочуть думати, що хтось вкрав свій перший мільйон. Впевнений, що 95% багатих людей заробили свій перший статок власною працею.
  • Підприємці ніколи не бачать своїх грошей. Що мільярд доларів, що сто тисяч — неможливо усвідомити, бо бачимо лише цифри.
  • Відкриті фірми — ще не бізнес. Людина зареєструвала підприємство і нічого з ним не робить. У податковій базі багато компаній, але успішного малого і середнього бізнесу в Україні не так багато.
  • Підтримка підприємців-початківців має бути державним пріоритетом. Переконаний, що перезапуск економіки сьогодні можуть зробити ефективні українські виробництва та креативні стартапи.
  • Зараз не буде трагедією, якщо я втрачу бізнес чи гроші. Головне, коли є інструменти, навички та команда.
  • У нашій країні, на жаль, репутаційно непривабливо бути підприємцем. Але я впевнений, що бізнесмен — людина, яка ризикує, бере на себе відповідальність, вчиться, створює робочі місця, сплачує податки та піднімає економіку. Підприємництво має бути почесним.

Більше про перший мільйон, шлях до клубу найбагатших українців та чому потрібно зменшувати свої статки кожну декаду після 60-річчя читайте за посиланням.

esc
Loading...