5 книг для бізнесу, які радить Василь Хмельницький

“Скажи мені, які книги ти читаєш, і я скажу, хто ти”, – засновник холдингової компанії UFuture Василь Хмельницький переконаний, що якісна література є необхідною умовою розвитку підприємця. Бізнесмену, та й будь-якій людині, яка прагне до саморозвитку, варто навчатися близько 15% часу. Згодом важливо втілювати отримані знання на практиці. В одному з випусків свого YouTube-каналу Василь Хмельницький розповідає про пʼять світових бестселерів, які його вразили найбільше і які він радить тим, хто планує або вже є підприємцем.

“7 звичок надзвичайно ефективних людей” Стівена Кові

“Книга – Біблія для підприємця. В ній розкрито основу будь-яких бізнес-процесів. Водночас, вона стосується не тільки бізнесу, а й відносин між людьми загалом. Я дуже багато з неї перейняв, наприклад, принцип win-win: робити так, щоб виграв і ти, і твій партнер”, – розповідає Василь Хмельницький.

Усі 7 звичок, які згадуються в книзі, додає він, працювали сто років назад і будуть працювати ще сто. Тим, хто книгу вже читав і навіть пам’ятає, про що вона, він радить прочитати ще раз – через проміжок часу, з новим досвідом, книга сприймається по-іншому.

“Принципи. Життя і робота” Рея Даліо

Книга сподобається тим, хто вже досяг успіху, хто пройшов непросту школу життя. У Василя Хмельницького, зізнається він, було чимало збиткових проектів. Багато коштів він втратив, але ще більше заробив, створивши круту команду.

“З багатьма висновками автора я повністю погоджуюсь. Це книга людини, яка досягла успіху на практиці. Вона допоможе бути більш ефективним тим, хто є практиком, хто будує мільярдну компанію. Звісно, не всім це вдасться, навіть мені поки що не вдалось, але всі ми до цього прагнемо”, – додає засновник UFuture.

“Шкура у грі” Нассіма Талеба

Що б ми не говорили, про що б не мріяли, якщо ми не ставимо на кін власну “шкуру”, не ризикуємо, не інвестуємо у бізнес власні гроші, які можемо втратити, як правило, й успіху не досягнемо.

“Мислення швидке й повільне” Деніела Канемана

Через поспішність та емоційність, зізнається Василь Хмельницький, він втратив багато коштів: не розбирався в процесах, не досліджував ринок, не розумів конкурентів, але з палаючими очима хотів і робив. В результаті втрачав кошти. Щоб не потрапити в таку ж ситуацію, він радить витрачати якомога більше часу на підготовку: аналіз, дослідження ринку та конкурентів тощо. Як тільки переконаєтесь, що проєкт перспективний, швидко втілюйте його в життя.

“Червона таблетка” Андрія Курпатова

Книга про те як працює мозок людини.

“Перед тим, як піти у велику бізнес-подорож, необхідно зрозуміти, як працює мозок. Зрозуміти, як набувати позитивних звичок, позбуватися шкідливих. Як припинити скаржитися на життя, почати думати позитивно, шукати свою нішу. Про це розповідає дана книга, і якщо ви її прочитаєте, точно будете на крок попереду від тих людей, хто її не читав”, – завершує Хмельницький.

Знайомитися з книгою Хмельницький радить вдумливо, поволі, підкреслюючи головні думки – так ви її краще запам’ятаєте. Ще одна корисна практика – читати книгу командою. Це, зокрема, важливо для формування команди та корпоративної культури.

Більш докладно про улюблені книги Василя Хмельницького дивіться за посиланням.

esc
Loading...