10 кроків до успішних комунікацій: Олександра Погоріла та Ольга Габулян

Коли ми говоримо про бренди та комунікації, йдеться про речі, що були актуальними задовго до нас. Люди вже тисячі років переказують історії героїв, створюють наративи про подвиги свого часу та працюють над персональними брендами для успіху в кар’єрі та житті, розповіли під час лекції студентам Академії КМЕФ Директор з комунікацій холдингової компанії UFuture Олександра Погоріла та керівник комунікаційних проєктів компанії Ольга Габулян.

Завдяки Інтернету та соціальним мережам кожен з нас сьогодні може стати власним піарником та медіа-менеджером, аби ефективно досягати своїх цілей, додала керівник комунікаційних проєктів UFuture Ольга Габулян.

10 кроків для побудови успішних комунікацій

Якщо ви прийняли рішення, що потрібно комунікувати ваш проєкт, ваш бренд або себе особисто, ось вам 10 простих кроків, які потрібно зробити:

1. Визначити проблему, яку ви хочете вирішити: знайти інвестора, налагодити партнерство, перейти на новий рівень в кар’єрі – якщо йдеться про персональний бренд. Під реальну задачу прописується комунікаційна стратегія.

2. Зрозуміти, хто ваші стейкхолдери, або цільові аудиторії, вплинувши на які ви зможете швидше досягнути своїх цілей. Далі – сформувати образи конкретних людей з цих цільових аудиторій. Під кожну з ваших ЦА має бути сформований чіткий меседж-бокс.

"Тільки коли ви переведете цільові аудиторії в конкретні образи людей, ви зрозумієте яким має бути ваш контент, аби бути цікавим та досягати цілей".

3. Визначити спікера – людину, яка презентує ідеї. Якщо йдеться про особистий бренд, спікером будете ви самі. Важливо взяти до уваги, що 55% того, як сприймає вас аудиторія, залежить від зовнішності, 38% – від голосу, і лише 7% – від змісту того, що ви говорите.

4. Визначити ваші цінності та унікальні переваги: люди купують не те, що ви робите, а те, ЧОМУ та ЯК ви це робите.

5. Сформулювати свою місію, розказати про свою велику мету: довіра з’являється тоді, коли ми відчуваємо, що інша людина чи організація знаходяться під впливом чогось більшого, ніж власна вигода.

6. Сформулювати ключові повідомлення для кожної цільової аудиторії.

7. Обрати канали комунікації: сьогодні вже не можна створювати один контент і поширювати його у всіх каналах комунікації – потрібно для кожного майданчику створювати унікальний контент.

8. Комунікації – це не тільки про те щоб говорити, але в першу чергу про зворотній зв’язок. Навчайтесь слухати своїх стейкхолдерів та регулярно отримувати фідбек щодо свого проекту та особистих комунікацій.

9. Аналізуйте інформаційне поле: щонайменше, переглядайте пошукову видачу в Google та YouTube про себе та свої проєкти.

10. Створіть свій унікальний календарний план комунікацій з урахуванням зовнішніх інфоприводів та головне – дотримуйтесь його. Комунікації мають бути послідовними та своєчасними.

Більше – на новому потоці

25 лютого 2022 року “Академія КМЕФ”, освітній проєкт Київського міжнародного економічного форуму, який підтримує UFuture, запустить другий потік програми “Лідерство для економічного розвитку”. На учасників чекають філософія, нетворкінг та інструменти для розкриття економічного потенціалу на рівні компаній, міст та країни.

Навчання складатиметься з 8 модулів:

  • глобальні тренди та успішні кейси в Україні;
  • прикладна макроекономіка та економічна політика;
  • інструменти економічного розвитку;
  • стратегії та кращі практики менеджменту;
  • фінансування проєктів розвитку: гранти, кредити+;
  • створення успішних команд;
  • “невидимий капітал”: репутація, PR та комунікації;
  • культура, філософія, мислення.

Документи приймаються до 7 лютого 2022 року. Подати заявку можна за посиланням.

esc
Loading...