Акселератор Sector X: за українськими beauty-стартапами стоять чоловіки

Кому, як не beauty-індустрії, відомі всі інноваційні переваги науки, технологій та нових каналів просування продуктів? Сучасна жінка не встигне оком змигнути, як вже пройшла консультацію та записалась на наступну в онлайн, отримала персоналізовані рекомендації, нові тіні та туш за допомогою smart логістики, а також VR і AI-технологій для інноваційних рішень з метою поліпшення споживчого досвіду.

Акселератор Sector X разом з партнером власного beauty-треку — компанією L’Oréal — у спецпроєкті AIN.ua розповідає на прикладі власних стартапів про те, як вони покращують та розвивають одну із найбільш затребуваних у світі галузей.

Шлейф фантазії

Десятиліття тому індивідуальна косметика, створена на базі штучного інтелекту у домашніх умовах, здавалася сюжетом футуристичної утопії. Зараз цей розумний пристрій має назву Perso. У 2020 компанія L’Oreal презентувала девайс на виставці International Consumer Electronics Show в США. І цього такі не сталося би, якщо б міжнародний конгломерат з виробництва косметики не помітив і не придбав стартап у французькому акселераторі.

Station F

Поява найбільшого паризького кампуса стартапів Station F у 2017 році стала потужним каталізатором акселерації продуктів, пов’язаних з галуззю здоров’я та краси. У кампусі більшість компаній — beauty-tech продукти, які поліпшують досвід клієнтів e-commerce платформ, використовують машинне навчання для створення портрету споживача в реальному часі та дають найточніші персональні рекомендації і консультації в режимі онлайн.

Sector X

Україна не відстає від країни парфумів та прет-а-порте, адже розуміє перспективність технологій IoT, AI, AR та загалом діджитального beauty-tech напрямку. Підтвердження: індустріальний трек для стартапів акселераційного хабу Sector X на базі UNIT.City. І не випадково партнер beauty-tech-треку — L’Oréal Україна.

СЕО стартапів, представлених на треку, розповіли про розвиток вітчизняного діджитального втілення індустрії здоров’я та краси.

  • GoBeauty Studios

Артем Захаров, CEO додатку для онлайн-запису на послуги до beauty-майстрів, каже, що головна місія компанії — забрати у приватних майстрів усі рутинні процеси, щоб звільнити час для творчості. Під вищевказаними процесами мається на увазі ведення запису, нагадування про неї клієнтами, постійна організаційна комунікація — і все це здатний вирішити продукт.

  • Almexoft

Ігор Приходько, CEO low-code-платформи, розповідає, що кількість користувачів стрімко росте — якщо у 2018 році їх було 6439, то на початку 2020 року загальна кількість активних поціновувачів становила вже 12 635. Платформа займається автоматизацією бізнес-процесів та електронним документообігом. Основними відмінностями від аналогів є наявність редактору документів та мобільна версія.

  • Supplio

CEO стартапу Адам Головенко зазначив, що в результаті користування автоматизованою платформою поповнення запасів для косметичної галузі, постачальники скоротять кількість фізичної роботи та отримають можливість частіше спілкуватися з клієнтами заради фідбеку.

Більше про тонкощі розвитку та шалені результати прогресу beauty-tech індустрії і вплив на неї акселераційних програм читайте у матеріалі за посиланням.

esc
Loading...