БЕСТСЕЛЕР ECONOMIST BOOKS «ЕКОНОМНІ ІННОВАЦІЇ: ЯК СТВОРИТИ БІЛЬШЕ З МЕНШИМИ РЕСУРСАМИ» ВІДТЕПЕР ДОСТУПНИЙ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

Фонд Василя Хмельницького K.Fund видав в Україні останню книгу Наві Раджу і Джайдіпа Прабху

Фонд Василя Хмельницького K.Fund презентував на Київському міжнародному економічному форумі українське видання світового бестселера Наві Раджу і Джайдіпа Прабху «Економні інновації: як створити більше з меншими ресурсами» (Frugal Innovation: How To Do More With Less).

На думку Наві Раджу і Джайдіпа Прабху, економні інновації перетворюються зі стратегії бізнесу на новий образ мислення. Обмеженість ресурсів сьогодні має сприйматися не як жорстка умова, а як виклик для менеджменту. Компанії, що прийняли цей виклик, пропонують своїм клієнтам максимум корисних можливостей за мінімальною ціною. Детально аналізуючи бізнес-кейси, автори доводять, що, використовуючи нові підходи, можна не лише знизити витрати, але і розвинути потенціал компанії, отримати прибуток, змінити корпоративну культуру.

«Економні інновації – це, фактично, інструкція для українського бізнесу. На реальних прикладах автори розглядають досвід західних компаній із впровадження новацій. Книга є особливо актуальною сьогодні, коли місцеві гравці для виживання використовують усі наявні ресурси. Передусім, вона буде корисна для українських підприємців і управлінців. Але загалом видання адресовано широкому колу читачів – людям, які вбачають у складнощах не лише негатив, а й нові можливості для розвитку», – прокоментував вихід книги «Економні інновації: як створити більше з меншими ресурсами» засновник K.Fund Василь Хмельницький

Наві Раджу – індійський економіст і консультант компаній Кремнієвої долини, входить до ТОП-50 видатних мислителів у царині інновацій, співробітник Judge Business School Кембриджського університету.

Джайдіп Прабху – професор і директор Центру індійського і міжнародного бізнесу в Judge Business School Кембриджського університету. У різний час працював у провідних освітніх центрах Великобританії, Нідерландів і США.

Оригінальне видання книги «Економні інновації: як створити більше з меншими ресурсами» вийшло 10 лютого 2015 року в рамках преміальної серії британського видавництва Economist Books. Українська версія видання вже доступна в книжкових інтернет-магазинах. Придбати книгу також можна, надіславши заявку за електронною адресою: [email protected]

Фонд Василя Хмельницького K.Fund впроваджує в Україні модель безперервної освіти, де особлива роль приділяється книгам. У рамках проекту «Бібліотека Хмельницького» K.Fund планує регулярно ознайомлювати українську аудиторію з кращими діловими виданнями за напрямами: навчання, економіка, підприємництво.

Довідка

Фонд K.Fund засновано 2015 року українським підприємцем Василем Хмельницьким для підтримки проектів у галузях освіти та економіки.

Місія K.Fund – давати ключі для розвитку і реалізації, забезпечувати можливості для здобуття нових знань і навичок, сприяти відкриттям, допомагати вийти на новий рівень.

K.Fund відкриває шлях до мрії -> kfund.ua

Василь Хмельницький – перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, засновник K.Fund. Інвестує кошти в розвиток різних бізнесів в Україні, надаючи перевагу співробітництву та спільному управлінню. Практично кожний проект має індивідуальну конфігурацію акціонерів та менеджмент.

Наразі головні зусилля підприємця сконцентровані на девелоперському бізнесі. Він є мажоритарним акціонером компанії UDP, що реалізує масштабні інфраструктурні проекти. Серед них – міжнародний аеропорт «Київ», ТРЦ Ocean Plaza, житлові комплекси «Новопечерські Липки», «Бульвар фонтанів», RiverStone, «Паркове місто». Інвестує в бізнеси «Біофарма» (фармацевтична галузь), Star Media (виробництво кіно- і телепродукції), «РТМ» (національний оператор реклами). У планах підприємця – створення високотехнологічних промислових виробництв, розвиток інноваційних парків, залучення іноземних інвестицій і технологій в Україну.

Серед громадських ініціатив, які підтримує підприємець, – Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ); проекти громадської організації «Освіторія»: сучасна загальноосвітня школа «Новопечерська школа» в Києві та онлайн-платформа iLearn для учнів з дитячих будинків та малозабезпечених сімей; магістерська програма публічного адміністрування в Національному університеті «Києво-Могилянська академія»; перший в Україні міжкорпоративний IT-університет BIONIC University; видавничий проект «Бібліотека Хмельницького».

esc
Loading...